TürkçeEnglish
Mobilyaya Atılan İmza
Sipariş, Satış ve Teslimat Şartları (ÇAĞBERK ‘e sipariş veren şahıs ve firmalar aşağıdaki şartların tamamını kabul etmiş sayılır)

Sipariş Şartları

1- Telefonla veya sözlü olarak verilen siparişlerde eksik bilgi, yanlış anlama, unutma vs. hatalardan doğabilecek maddi zararlardan dolayı, faks ya da mail yolu ile siparişi tercih etmekteyiz. Aksi takdirde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

2 - Verilen siparişlerde kod, renk, boy ve ölçüler eksiksiz olmalıdır.

3 - Özel siparişlerde renk ve ölçü bilgilerinin eksik olması halinde doğru ve tam bilgiler elimize ulaşana kadar siparişler kesinlik kazanmaz ve imalatına başlanmaz.

4 - Özel siparişler müşteri tarafından onaylandıktan ve ödemesi alındıktan sonra imalatına başlanır. Özel siparişlerde iade kesinlikle kabul edilmez.

5 - Siparişler en az koli ve kutu adedine göre kabul edilir.

Satış Şartları

1 - Fiyatlara KDV dahil değildir.

2 - Her yeni fiyat listesi bir önceki fiyat listesini geçersiz kılar.

3 - ÇAĞBERK önceden bildirmeksizin fiyatlarda ve satış şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

4 - Siparişler, sipariş tarihi önceliği ve ödeme önceliği dikkate alınarak sevk edilir.

5 - İmalat hatalı ürünler en geç 15 gün içerisinde iade edilmelidir. 15 gün içerisinde iade edilmeyen ürünler geri alınmaz.

Teslimat Şartları

1- Teslim süresi siparişin geçerlilik kazandığı tarihten itibaren başlar.

2- Özel siparişlerde teslimat süresi herhangi bir tarihe bağlanmadıysa en geç 10 gün içerisinde teslim edilir. Standart ürünlerde stok dahilindeyse; cins ve miktarına göre 5 ile 8 gün arasında teslim edilir.

3- İstanbul dışı teslimatlar kargo ve ambar aracılığıyla yapılır. Kargo ve ambar ile yapılan sevkiyatlarda maddi hasar ve zararlardan firmamız sorumlu değildir.

4- Kargo ve ambar ücreti müşteriye aittir. (Özel anlaşmalar bu kapsamın dışındadır)

5- Sipariş şartlarına ödemelerde uymayan müşterilere ürün sevkiyatı yapılmaz.